0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пин затегнати акцент стол, светло зелена кадифе

Пин затегнати акцент стол, светло зелена кадифе

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чаир со акцент на пин е елеганција и софистицираност со својот класичен и безвременски дизајн. Комбинирајќи густо перничено седиште и потпирач за грб со широки раце, ова столче за акцент е совршено место за потонување во мазна удобност. Направено со цврста рамка од дрво, цврсти нозе од дрво и мека кадифена тапацир, се одликува со вертикално зашивање со детали со копче. Ова лесен за склопување стол е совршено парче за да му дадете поп боја на вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија, и идеално е за мали простори за живеење со неговиот компактен дизајн. Достапно во повеќе бои, спарете го со остатокот од колекцијата за да го добиете целиот изглед! DHP Pin Tufted Accent стол, светло зелено кадифено гроздобер дизајн со широкопојасни раце и вертикално зашивање со детали за врвот на грбот. Акцент парче идеално за мали простори за живеење. Совршено да ја надополнувате вашата дневна соба, домашна канцеларија или спална соба. Направено со цврста дрвена рамка тапацирана во меки нозе со кадифе и цврсто дрво. Пар со остатокот од колекцијата за целосен изглед. Бродови во една кутија и лесно е да се соберат. Достапно во повеќе бои. Димензии на столот : 32 "L x 31.5" W x 34 "H. Ограничување на тежината : 250 lb. Carton Dimensions : 32" L x 30 "W x 21" H. Нето тежина : 46,5 lb. Бруто тежина : 55 lb.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.