0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гутерман Ид Полиестерска Нишка-Флинт

Гутерман Ид Полиестерска Нишка-Флинт

DEN 143.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гутерман Шие-Целиот Полиестерски Конец од Кремен е идеален за сите основни проекти за шиење погоден е за рачно и машинско шиење и идеален за шевови за заклучување и чекор, преклопување и безбедносни шевови, дупки за копчиња и шиење на копчиња, украсни шевови и украсни шевови. Препорачана големина НА игла НМ 100-120 / САД 16-19. Гутерман Шие-Целиот Полиестерски Конец од Кремен е идеален за сите основни проекти за шиење погоден е за рачно и машинско шиење и идеален за шевови за заклучување и чекор, преклопување и безбедносни шевови, дупки за копчиња и шиење на копчиња, украсни шевови и украсни шевови. Препорачана големина НА игла НМ 100-120 / САД 16-19.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.