0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Плод На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Памучен Спортски Градник, Пакување

Плод На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Памучен Спортски Градник, Пакување

DEN 447.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Плодот На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Спортски Градник, 2 пакет е еден од нашите најпродавани. Меката памучна ткаенина е лесна и дише а предниот близок дизајн осигурува останете на место ремени активен животен стил бара бренд кој може да даде поддршка и удобност. Плодот на Разбојот е лидер во прифатлива долна облека повеќе од 160 години. Нашата Безусловна Гаранција осигурува дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќни со Плодот на Разбојот. Карактеристики : Необложени. Безжичен. Целосна покриеност. Предна рушење. Достапни се дополнителни бои. Затворање на предната кука и очите. Меки дебели ремени. Безусловна Гаранција. 95% Памук, 5% Спандекс. Точка Нега : машина за перење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Отстранете веднаш. Ниско железо кога е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.