0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тинејџерка, Прелив За Салата Од Афион Без Маснотии, фл оз

Тинејџерка, Прелив За Салата Од Афион Без Маснотии, фл оз

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Облекувањето Со Афион за девојчиња нуди одличен прелив за салата за дегустација што конечно ви овозможува да го имате сето тоа. Овој прелив за салата За Слаби Девојки комбинира афион, сушен кромид и навестување на лимон без шеќер или маснотии за да можете да живеете малку и да се сакате себеси за тоа. Со 10 калории по порција, овој прелив без шеќер е сертифициран вегански и може да се користи и како сос за потопување или маринада. Намачкајте шарена мешавина од пролетен зеленчук и неколку ореви со овој Прелив Од Афион за да создадете свеж прилог или додадете малку пилешко на скара за да го направите оброк тоа е ох-толку добро. Добро протресете го ова шише со Тенка девојка пред сервирање и чувајте го во фрижидер додека не бидете подготвени за уживање. Skinnygirl е за избалансиран начин на живот со вкусни производи кои ви помагаат да ги прославите работите што ги сакате. Нема вина. Нема проблеми. Едно шише Со Салата од Афион од 8 унци. Кошер, прелив без шеќер и маснотии кој е нискокалоричен со 10 калории по порција во споредба со другите преливи. Прелив Од Афион со одличен вкус што ќе можете да го истакнете на секоја салата без вина или мака. Преливот за салата Од Афион може да ви помогне да ги постигнете вашите велнес цели оваа година. Облекувањето салата за слаби девојки прави одлично натопување за чипс или зеленчук, или наросете сендвичи и обвивки за дополнителен вкус. Одлично шише со Прелив Од Афион што може да се чувствувате добро кога ќе ја истурите салатата. Skinnygirl е за избалансиран начин на живот со вкусни производи кои ви помагаат да ги прославите работите што ги сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.