0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
НА Лего Филмски Минифигури Мистериозен Пакет

НА Лего Филмски Минифигури Мистериозен Пакет

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Официјален ЛЕГО Мини Фигура Мистериозен Пакет. Лего Серија 12 (Филмот) Минифигури. 1 Случајно ЛЕГО МИНИ Фигура по Пакет. Секое пакување содржи една СЛУЧАЈНА минифигура. Лего Минифигури Серија 12 : ЛЕГО ФИЛМ. Вилијам Шекспир, Гејл Градежниот Работник, Панда Гај, Абрахам Линколн, Тако Вторник Гај, Лари Бариста, Претседател Бизнис, Несреќа Беспилотно Летало, Марша Кралицата На Сирените, Дивиот Запад Дилдстајл, Писар-Лице Лош Полицаец, Велма Стејплбот, Хард Шапка Емет, Каде ми се Панталоните? Гај, Г-ѓа Скречен-Пост И Вајли Фузебот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.