0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Помладиот FAU Sherpa Top и Print Joggers Sleect Set, 2-парчиња

Помладиот FAU Sherpa Top и Print Joggers Sleect Set, 2-парчиња

DEN 399.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој комплет за спиење е сигурен во вашата гардероба! Овие пижами од YMI имаат врвен и џогер за да се совпаднат, и двете направени во лесна, полиестерска мешавина од ткаенина. Со забавни текстури и кул отпечатоци, овој сет е сигурно дека ќе биде вашиот мек и стилски одење! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар џогери. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. TOP : Опуштено вклопување; V-врат; стил на пуловер; долги ракави; Везено печатење однапред; Фаукс ткаенина на Шерпа. Јогерс : полу-опремени; Повлечен стил; еластична половината; печатење на сите. 2 парчиња faux sherpa top и џогери спијат поставени за јуниори од YMI.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.