0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Инктастична Плажа Дјуи Делавер Наутички Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастична Плажа Дјуи Делавер Наутички Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Симпатичниот дизајн На Плажата Дјуи има наутичко тркало на бродот и октопод за поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастик Дјуи Бич Делавер Наутички Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Малина Новороденче. Деви Бич Делавер Долги Ракави Ползавец со потресен стил наутички брод тркало и октопод лого на забавен сувенир за патување на одмор на плажа. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. лето крајбрежните hws.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.