0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Идеален 89 - OmniCONN RG-Quad RCA Конектор За Компресија

Идеален 89 - OmniCONN RG-Quad RCA Конектор За Компресија

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Идеален Омникон ; конекторот ЗА Компресија RG-6 Quad RCA е изработен од месинг обложен со никел и позлатена глава. Таа има номинална импеданса од 75 Ом и работи со пропусен опсег до 3 GHz. Лесно се инсталира на стандарден RG-6 кабел. Конекторот е компатибилен со омнизеал ; алатки за компресија. Исто така познат Како-Омникон Компресија Видео Конектор-ИДЕАЛЕН Омникон Компресија Видео Конектор - RCA-ИДЕАЛЕН RG-6 Омникон RCA Компресија Конектор - Тегла на 35-Идеален 89-580 RG-6 RCA Компресија Конектори, 35pk-ИДЕАЛЕН Омникон Компресија Видео Конектор-Идеален 89-580 Омникон&трговија RG-6 Quad RCA Компресија конектор до 3 Giga-Hz-Идеален 89-580 Rg-6 Rca Компресија КОНЕКТОР ИДЕАЛЕН OMNICONN Компресија ВИДЕО КОНЕКТОР ДЕТАЛИ : Rca Видео. Спакувана Количина : 35. Детали за конекторот : RCA Видео. Спакувана Количина : 35. Тип на конектор : RCA Видео. Тип на конектор : RCA Видео. Материјал На Производот : Месинг. Материјал На Производот : Месинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.