0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Серво Волан Резервоар Црево Одговара изберете: 2008-ДОЏ ОДМАЗДНИК, 2011-КРАЈСЛЕР 200

Серво Волан Резервоар Црево Одговара изберете: 2008-ДОЏ ОДМАЗДНИК, 2011-КРАЈСЛЕР 200

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Цевка отпорна на масло за долг живот. Обликуваната гума ја држи формата и се вклопува како делот ОЕ.Гејтс - Управувано Од Можноста Цревото За Резервоар За Серво Волан Одговара Изберете : 2008-2014 ДОЏ ОДМАЗДНИК 4 Цил 2,4 Л 2011-2012,2014 КРАЈСЛЕР 200 4 Цил 2,4 Л 2007-2012 ДОЏ КАЛИБАР 4 Цил 2 Л 2013 КРАЈСЛЕР 200 ТУРИНГ 4 Цил 2,4 Л 2007-2010 крајслер Себринг 4 Цил 2.4 Л 2009-2010 доџ патување 4 ЦИЛ 2.4 Л И Повеќе - Додадете Го ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.