0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ХАЈДИ Своп МИНЦ ФОЛИЈА ХОЛО 10 стапки

ХАЈДИ Своп МИНЦ ФОЛИЈА ХОЛО 10 стапки

DEN 201.44
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете уникатна текстура и погледнете во вашите занаети од хартија и многу повеќе! Користете Со апликаторот За Мелена Фолија (продаден одделно). Овој пакет содржи една ролна од фолија од 120 инчи широка 12-1/4 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета - не џвакајте или џвакајте. Увезени. Совршен за употреба Со Мелена Топлинска Алатка. 120 инчи Сребрена Мелено-реактивна фолија. Широк 12-1/4 инчи. Достапно во различни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.