0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Унисе Бебе Плишани Комбинезони, Камион За Новогодишна Елка, 18 Месеци

Хадсон Бебе Унисе Бебе Плишани Комбинезони, Камион За Новогодишна Елка, 18 Месеци

DEN 319.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Хадсон Бебе плишаните комбинезони се удобни и пријатни за надворешно и внатрешно носење. Нашите плишани комбинезони имаат забавни 3д дизајни со качулка, совршени за време на игра, време на приказна, Ноќта на Вештерките и забави. Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, нашите комбинезони прават без врева, лесно искуство со облекување. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Забавни дизајни СО качулка ОД 3д животни на кадифен комбинезон. Направено со 100% кадифен ткаенина. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен кадифен комбинезон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.