0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време на одмор женско момче кардиган

Време на одмор женско момче кардиган

DEN 399.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дечкото за празници Кардиган е совршен џемпер за да ве одржува убаво и топло за време на сезоната на празници. Неговиот празничен изглед е како никој друг помеѓу неговите неусогласени панели, едната страна да биде црвена, а другата е црна. Симпатичните новогодишни елки лебдат наоколу со слатки снегулки што е совршен дизајн за некој близок овој претстојен Божиќ. Не можете да го пропуштите овој весел џемпер! Новогодишна елка. Грд Божиќен џемпер. 78% акрилик, 13% полиестер, 9% металик. Грижа : Машинско миење, суво суво. Направено во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.