0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Здолниште за жени од бела марка

Здолниште за жени од бела марка

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Струт или вртење со доверба во бело марка женско здолниште со разгорување на коленото. Тоа е здолниште со должина на високо-половини, здолниште со должина на коленото што се движи непречено со вас каде и да одите. Здолништето на пламенот на женското колено со бела марка е разноврсно колку што е привлечно. Одговара и пламен. Висока половината. Должина на коленото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.