0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без графичка графичка маица на јуниорите плус графичка маица

Без графичка графичка маица на јуниорите плус графичка маица

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бебето -маички се преземаат! Влезете во трендот без исечена графичка маица на границите. кошули. Толку симпатична кога е поврзана со џогери или шорцеви со високи половини, оваа маичка има предни графички и контрастни ракави на Раглан. Дефинитивно нова суперerstвезда во вашата обична линија. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опремено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : кратки, раглански ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : графички предниот; исечена графичка должина. Исечена графичка Маица за плус големина јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.