0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Mainstays Canvas Ironwork Light Filtering Rod Polly Single Завеса, беж, 95

Mainstays Canvas Ironwork Light Filtering Rod Polly Single Завеса, беж, 95

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте му на омилениот простор моментална надградба со панелот за завеси за железо од платно. Секој панел мери ширина 50 инчи и должина од 63, 84 и 95-инчи се достапни што овозможуваат прецизност да се вклопи во вашиот прозорец. Панелот за завеси за железо од платно на платно доаѓа во 8 различни бои за да се овозможи оптимален декоративен натпревар. Завесата за железо од платно од платно е изработена од мешавина од памук и полиестер до меко, но издржливо чувство за максимална функционалност. Може да се користи со џебна шипка или клипови за лесно виси и инсталација. Панел за завеси од платно од платно : продаден како единечен панел за завеси. Панелот за завеси е дизајниран за употреба со џеб од шипка или прстени за клип. Се одликува со смела графичка шема за железо. Направено од 67% полиестер и 33% памук. Машинска миење за лесна нега. Панел мерки ширина од 50 инчи. Достапно во должина од 63, 84 и 95-инчи. Достапно во најразлични бои, вклучувајќи беж, црна, корална, сива, индиго, мока и чаша.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.