0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чадор во Калифорнија 107 Браун солиден печатен октагон Пазар чадор

Чадор во Калифорнија 107 Браун солиден печатен октагон Пазар чадор

DEN 3199.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој чадор за комерцијални одделенија со тешки врски од 11 стапала ги нуди сите карактеристики побарувачка за станбен или комерцијален сопственик со стабилна, комерцијална рамка за алуминиум. Алуминиумскиот пол со два секција со дебелина на wallидот од 0,08 инчи и рамката на ребрата на фиберглас има супериорна стабилност и е совршена за барање комерцијални услови. Силната рамка за алуминиумски пол се совпаѓа со едноставен и ефикасен систем за кревање макара, кој комплиментира еластичен и лесен за употреба чадор. Една од клучните придобивки за овој чадор е на ребрата од стаклена стакло, наспроти вашиот стандард. Овој чадор ќе се држи против сè што ќе фрлите на него; Ги има придобивките од двата света. Овој чадор има и олефини ткаенини, кои се направени со синтетички олефини влакна со голема издржливост, кои нудат подобрена отпорност на бледнее над материјали за ткаенини со помал степен како Полејстер и памук. Олефин ткаенина. Едноставен и ефикасен систем за кревање макара. Осум тешки ребра на стаклена стабилност за супериорна стабилност. Алуминиумски центар и домување. 2 Дел Алуминиумски пол со дебелина на wallидот над 2 мм. Хардвер и макари од не'рѓосувачки челик. Двоен ветер. Препорачајте да користите заштитен капак. Базата се продава одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.