0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тајни богатства женски и женски плус вафли со долг ракав

Тајни богатства женски и женски плус вафли со долг ракав

DEN 287.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лизгањето надолу е уште полесно со врвот на вафли со долги ракави на тајните богатства. Совршено за време на спиење и дневна, овој врв ве тера да се завиткате во удобност со опуштено вклопување и супер-мека ткаенина. Повторете го назад со џогерите за спиење на тајните богатства за спиење за целосно пријатна изглед. Материјал : 58% памук/42% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : заоблени манжетни; странични парчиња; текстура на вафли. Вафл пижама врвот за жени од тајни богатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.