0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Алпска Корпорација 5 5 20 Осветлување Дрво Тики Тотем Градина Статуа, Браун

Алпска Корпорација 5 5 20 Осветлување Дрво Тики Тотем Градина Статуа, Браун

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете допир на забава во вашиот надворешен простор Со Статуата На Алпската Корпорација Тики тотем! Оваа прекрасна статуа е изградена со издржлив полиресин со дрвена завршница за да одговара на секој тропски декор. Статуата е отпорна на временски услови, отпорна на ' рѓа и издржлива со години квалитетна употреба. Очите и устите на тики се соочуваат светнуваат ноќе со интегрираните LED светла! Нема што да се вклучи-соларниот панел ја напојува внатрешната батерија. Со својот островски изглед, сложени детали и прикажување на класичен тотемски столб, Оваа Алпска статуа сигурно ќе донесе чудна радост во вашиот дом! Статуата е совршена за вашата градина, двор, палуба, трем или простор во дворот. Со 1-годишна гаранција, можете да бидете сигурни во квалитетот на вашето купување. Статуата е со димензии 5 "L x 5" W x 20 " H за употреба во дворови од која било големина. Тропската статуа на тики тотем изгледа одлично во вашиот двор или градина, или поставена на вашата палуба или трем. Очите и устата светат ноќе! Нема потреба да го приклучувате - едноставно оставете го сонцето да ја полни батеријата со интегрираниот соларен панел. Природниот изглед на дрво со темно кафеава завршница и испукани детали додава природен елемент на вашиот надворешен декор. Конструкцијата на полирезин е отпорна на ' рѓа и временски услови за да ја одржите вашата статуа на отворено да изгледа ново со текот на времето. Статуата е со димензии 5 "Л х 5" В х 20 " Ч, совршена големина за вашиот двор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.