0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
3дроза Шарени Јадат антички знак, Њујорк, Њујорк , САД - Двоен Прекинувач

3дроза Шарени Јадат антички знак, Њујорк, Њујорк , САД - Двоен Прекинувач

DEN 367.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Шарени Јадат Антички знак, Њујорк, Њујорк, Сад Капакот На Прекинувачот за Светло е изработен од издржлив метал отпорен на гребење кој нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со завршница со висок сјај, заедно со соодветните завртки го прави овој капак совршен завршен допир. Димензии (во инчи) : 4,5 H x 5 W. Изработени Од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува соодветни завртки. Висок сјај заврши. Лесно за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.