0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Skittles Оригинална Забава Големина Џвакање Ноќта На Вештерките Бонбони-10.72 мл

Skittles Оригинална Забава Големина Џвакање Ноќта На Вештерките Бонбони-10.72 мл

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Без разлика дали ја славите оваа прогонувачки забавна сезона заедно дома или се лекувате без трикови, Ноќта на Вештерките сепак е најслатката сезона. Донесе дома највкусните третира оваа година СО SKITTLES ЗАБАВА ГОЛЕМИНА џвакање бонбони. Секоја торба од 10,72 унци од Овие spooktacular goodies е исполнета Со Индивидуални Оригинални ТОРБИЧКИ Со ЗАБАВНА ГОЛЕМИНА. Овие неодоливи задоволства се совршени за создавање торби за подигање во соседството или додавање магија За Ноќта на Вештерките во украсите на вашиот дом. Вкусете го виножитото цела Ноќ на Вештерките и направете ја сезоната што е можно пострашна. Содржи една (1) 10,72-унца Торба СО СКИТЛИ Оригинални пакувања За Џвакање Бонбони Со Забавна Големина. Одликувајќи се со виножито од пет вкусови на овошје со потпис, Оригиналните СКИТЛИ вклучуваат вкусови на грозје, лимон, зелено јаболко, портокал и јагоди. Вашите омилени бонбони се совршени за додавање празнична забава За Ноќта на Вештерките во рецепти, активности за јадење, уживање во соседството и украси за домот во текот на целата сезона. Бидете најдобрата куќа на блокот со бонбони Со Забавна Големина. Оваа торба доаѓа со индивидуално завиткани пакувања, што ја прави идеална торба за бонбони за трик или лекување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.