0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
До 50% Попуст, Dvkptbk Нерѓосувачки Челик Овошје Corer Мувла Овошје Круша Јадро Извлекувач Овошје Основни Puncher

До 50% Попуст, Dvkptbk Нерѓосувачки Челик Овошје Corer Мувла Овошје Круша Јадро Извлекувач Овошје Основни Puncher

DEN 158.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

304 Нерѓосувачки Челик Овошје Корер Мувла Овошје Круша Јадро Извлекувач Овошје Јадро Удар Заоблени зафат : Удобно држење, издлабување на месото е без напор, намалување на притисокот врз зглобот.Остар раб : јадрото има остар раб и лесно може да се исече во овошјето.Интегрирана врска : заварена рачка, не е лесно да се скрши параметри на производот : Големина : Голем : 8, 3х5, 8х5см Мал : 8х5, 7х3, 7см материјал : нерѓосувачки челик пакетот содржи : 2х овошни удари : 1. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-5см, благодарам! Кујна. Кујнски најважен. Кујнски производ. Чистење На Кујната во Домаќинството. Домашен Декор, Кујна И Друго.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.