0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Базиреј Машки Капут Божиќен Моден Принт Лабав И Волонг Ракав Џемпер Со Качулка БЕЖ 2XL

Базиреј Машки Капут Божиќен Моден Принт Лабав И Волонг Ракав Џемпер Со Качулка БЕЖ 2XL

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Машко Палто Божиќен Моден Принт Лабав И Волонг Ракав Со Качулка Џемпер. Ние сме посветени да ви обезбедиме квалитетна секојдневна облека. Ќе развиеме повеќе бои за избор.Материјал : 100% Полиестеркол : Беженеклин : Врат На Екипажот;Кружен Врат;В Врат;Патент Врат. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Тип на ставка : Машки Кошули; Машки Модни Кошули 14986; Машки Секојдневни Кошули; Машки Палто; Машка кошула За Ноќта На Вештерките; Машка Кошула за Божиќ;разновидна облека за избор. Стил : Активно Вклопување градиент печатење; Крпеница; Шарени; Печатење На Ноќта На Вештерките; Божиќно Печатење; Графички Принт;различни стилови за избор. Удобен и лесен за чистење, одговараат за секакви секојдневни прилики,како што се секојдневно ткаење;спорт,деловен разговор ; Фестивал На Ноќта на Вештерките, Хиризма; одмор, плажа итн. Совршен подарок за семејства, пријатели и момче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.