0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Мода Печатена Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови Дуксери Дуксери Hot8sl4869280

Женска Мода Печатена Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови Дуксери Дуксери Hot8sl4869280

DEN 351.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.————————————————————————————————————————————- Женска Мода Печатена Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови Дуксери Дуксери Hot8sl4869280. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ————————————————————————————————————————————— .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.