0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дигипауер Тц-У Универзална Литиум-Јонска Камера Батерија Автомобил И Ѕид Полнач

Дигипауер Тц-У Универзална Литиум-Јонска Камера Батерија Автомобил И Ѕид Полнач

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Универзалниот Полнач За Литиум-Јонски Батерии Digi Power TC-U450 Е компатибилен со повеќето брендови на литиум-јонски батерии, вклучувајќи литиум-јонски lit или ааа батерии на полнење. Приклучокот за превртување и лесниот дизајн овозможуваат лесно патување. Наполнете ги батериите додека сте на пат со еднонасочниот адаптер. USB-портата ви овозможува да наплаќате други мобилни уреди во исто време. Работи Со Канон, Никон, Сони, Кодак, Панасоник, Олимп, ЈВЦ, Фуџифилм, Самсунг, Касио И Многу повеќе! Дигипауер Тц-У450 Универзален Полнач За Литиум-Јонски Батерии : Компатибилност со Повеќе брендови. За употреба дома или во автомобил. Наполнете мобилни уреди преку USB порта. Дизајниран за заштита од преполнување, прегревање, краток спој и дефекти на батеријата. Лесен, флип-ап дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.