0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Loveубов на прв поглед, женски и женски плус долг ракав Хенли Топ и кабелски плетени шорцеви за спиење, 2 парчиња

Loveубов на прв поглед, женски и женски плус долг ракав Хенли Топ и кабелски плетени шорцеви за спиење, 2 парчиња

DEN 1568.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Како што е лесен како викендот, секогаш ќе се чувствувате како да ви е слободен ден во сетот за спиење со 2 парчиња за спиење. Долгиот ракав Хенли Топ парови назад Совршен со пар кабелски плетени шорцеви за симпатичен начин да се повлече и да се опушти. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв на Хенли и еден пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Henley Top : Опуштено; V-врат; стил на пуловер; долги ракави; копче за копче однапред; Обврски манжетни. Шорцеви : опуштено; висок пораст; Повлечен стил; плетен кабел. 2-парчиња Хенли Топ и кабелски плетени шорцеви за спиење сет за жени од loveубов на прв поглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.