0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Поп -попчиња за поп -топи со мобилни телефони, сјај за виножито од PopGrip

Поп -попчиња за поп -топи со мобилни телефони, сјај за виножито од PopGrip

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Pop Sockets Телефонски зафат и застанете со заменливиот врв - сјај за виножито за проширување на удар : Безбедна зафат и практичност без раце за видеа и повици. Персонализиран стил : Изберете од разни дизајни за да го искажете вашиот уникатен вкус. Силно лепило : Сигурен држач без да остави остаток на вашиот телефон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.