0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Thunderer Ranger Atr Ath All Terrain LT35X12.50R 121S E лесен камион гума

Thunderer Ranger Atr Ath All Terrain LT35X12.50R 121S E лесен камион гума

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Thunderer Ranger ATR LT35 X12.50 R20 121 S Eover Viewperfect За камиони и SUV, Thunderer Ranger ATR е тешка гума за сите терени, што е исто така проучувана за влечење во екстремни зимски услови. 3Д-сипирање и цврсти блокови на шара овозможуваат исклучителни перформанси на влажни временски услови. Студените лаги на рамото се дизајнирани да им помогнат на возачите да поминат низ снег, мраз и слабеење со леснотија. Поддржано од 45.000 или 50,000 милји ограничен производител на трага од животот во зависност од големината на гумата. Оптимизираната формулација на гума ги подобрува влечење и перформанси. Целосните најлонски претерани во трупот на гумите ја зголемуваат јачината и издржливоста за подолг живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.