0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кошула без ракави без ракави во Авиа

Кошула без ракави без ракави во Авиа

DEN 591.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одличен додаток на вашата активна облека! Одете без ракави за следното тренингот со оваа активен мета од Авиа. Со лесен и удобен дизајн, овој врвен без ракави се одликува со кул, привлечни модели што се оддалечуваат од цврсти тонови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. pullover стил со вратот на лажичката. Без ракави. Ребрести; Контраст за печатење. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за вежбање без ракави на жените од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.