0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници машки шорцеви за џогер, 2 пакувања

Без граници машки шорцеви за џогер, 2 пакувања

DEN 288.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Од плажа до бранч и сè што е помеѓу нив, овие удобни без граници мажите џогерски шорцеви лесно се спаруваат со маички и слоевит кошула за ладен изглед што е подготвен за викенд. Изработени во ткаенина од памук, овие машки шорцеви со прилагодлива вратоврска за влечење се разноврсен додаток на вашата гардероба-совршен за излегување или само ладење низ куќата. Не заборавајте : добивате две! Исклучиво на. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви со џогер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ocketsебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Пигментна боја со миење на облека. Машки џогерски шорцеви од Барнсајд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.