0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Костим за деца на Ноќта на вештерките на момчињата Зомби Нинџа

Костим за деца на Ноќта на вештерките на момчињата Зомби Нинџа

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Најмногу се плашеше од сите нинџи, зашто тој нема душа. Овој гаден костум вклучува сива туника, панталони за појавување, кул череп табард, маска за нинџа и појас на половината. Ова е сет од пет парчиња изработен од полиестер и памук. За грижа, едноставно миење на машини. Не вклучува шминка, оружје или чорапи. Забележете : Печатењето на Табард може да биде полесно од прикажаното. Костим за деца на Ноќта на вештерките на момчињата Зомби Нинџа : Вклучува сива туника, панталони за појавување, кул табард на черепот, маска од нинџа и појас на половината. Полиестер, винил, памук, ексклузивно од украси, полиуретанска пена. Миење на рацете. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.