0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност славна платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност славна платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, сребрена рамка

DEN 3400.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Славна“ уметност од платно од Кети Г. Аренс, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.