0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лизл-Вентил Јадро Отстранувач

Лизл-Вентил Јадро Отстранувач

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лизл 14100-Клучни Карактеристики На Отстранувачот На Јадрото На Вентилот : Ги Отстранува И Инсталира Јадрата На Вентилите И Капачињата На Јадрото На Вентилот.Двоен Завршен Основен Двигател Се Менува Во Телото На Алатот . Реверзибилниот Двигател Одговара И На Големите И На Малите Јадра На Вентилот . Користете Го Обратниот Крај За Да Ги Отстраните И Инсталирате Капачињата На Јадрото На Вентилот . Долгата Рачка На Алатот Ќе Пристапи Во Двојни Тркала . Лесното Алуминиумско Тело Е Опремено Со Џебен Клип.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.