0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
24 Злато Пукање Чадор Штанд

24 Злато Пукање Чадор Штанд

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Цилиндричен чадор стојат во елегантен и класичен дизајн на злато. Изработени од силен стаклест порцелан. Одлично водоотпорно складирање за чадори, бастуни и стапчиња за одење. Алтернативно користете како подна вазна за суви растенија или среќни бамбусови дисплеи. Традиционален штанд За ориентален чадор во стилот На Минг. Издржлив, тврд стаклест порцелански цилиндар. Одлична идеја за подарок за затоплување на куќата, свадба или годишнина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.