0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вистински Добри Ниски Јаглехидрати Три Сирење И Неизлечена Сланина Пица, 9. Оз Кутија

Вистински Добри Ниски Јаглехидрати Три Сирење И Неизлечена Сланина Пица, 9. Оз Кутија

DEN 159.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вистинска Добра Храна Три Пица Со Сирење И Сланина е Пица Со Малку Јаглехидрати Со Висока Содржина на Протеини која има одличен вкус и може да се чувствувате добро кога јадете. Со кора направена од Целосно Природни Пилешки Гради и Пармезан, таа е совршена за љубителите на пица насекаде. И со користење на чисти, природни состојки наместо рафинирани шеќери и празни јаглехидрати, ова е вистинска добра пица направена лесно. 25 Грама Протеини и само 4 грама Јаглехидрати по порција. Без Жито, Без Глутен И Вкусно Без Вина. Кора направена од Целосно Природни Пилешки Гради и Пармезан. Пилешки гради без антибиотици и без хормони. Вистинска храна што навистина може да се чувствувате добро за јадење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.