0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DeWalt DW124K Stud & Joist 1 2 Вежба Комплет-ОБ*

DeWalt DW124K Stud & Joist 1 2 Вежба Комплет-ОБ*

DEN 428.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Обетка 1.200 вртежи во минута Волт Обетка 2-Позиција Странична Рачка; Рачка За Кауција; Комплет За Тешки Работи Големина На Кутија : 1/2 навртување. : 28,36 lb Watts[ Nom] : 850 WSpeed[ Max] : 300 вртежи во минута; 1.200 Вртежи Во минута Тип : Капаче За Сечење Со Клуч. [Макс] : 6 во (дрво) ; 1/2 во (челик)Засилувачи[ Ном] : 8 А Dewalt 1/2 Во. (13мм) Обетка И Греда Вежба Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.