0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Внесување на моторот За мелење Вентил П Н: В Одговара изберете: 2010-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРНЕЈА, 2010-КИА ДУША

Внесување на моторот За мелење Вентил П Н: В Одговара изберете: 2010-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРНЕЈА, 2010-КИА ДУША

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вентил За Внесување Мотор За мелење P/N : V0816 Вентил За Внесување Мотор За Мелење P/N : V0816 Одговара Изберете : 2010-2011 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРИНГ 4 Цил 2 Л 2010-2011 КИА СОУЛ 4 Цил 2 Л 2001-2009,2012 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 4 Цил 2 Л 2004.2006-2009 КИА СПЕКТРА 4 Цил 2 Л 2005 Киа Спектра5 4 Цил 2 Л 2007-2010 Киа Спорт 4 цил 2 л 2005-2009 ХЈУНДАИ Тусон 4 Цил 2 Л 2003-2008 хјундаи ТИБУРОН 4 ЦИЛ 2 Л 2005-2006 КИА НОВ СПОРТ 4 Цил 2 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.