0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пурина Зафатена Ролхиде Долготрајни Џвакања За Кучиња, Оз Торбичка

Пурина Зафатена Ролхиде Долготрајни Џвакања За Кучиња, Оз Торбичка

DEN 431.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пурина Зафатена Ролхајд Долготрајни Џвакања За Кучиња, Дајте му на вашето куче месна награда што го држи окупиран и среќен кога ќе Му служите На Пурина Зафатена Ролхајд мали/средни возрасни кучиња за џвакање. Тој останува воодушевен од оваа солена закуска за кучиња од почеток до крај благодарение на неговиот уникатно валани дизајн. Вистинската надворешност на говедско месо и солената средина овозможуваат долготрајно уживање, а обликот е Идеален за мали и средни кучиња. Гледајте го мавтањето со опашката со ентузијазам додека тој се пробива низ предизвикот на надворешниот слој, кој додава солен допир на ова уживање за кучиња на кое не може да одолее. Плус, можете да се утешите знаејќи дека станува голем, вкусен вкус што го посакува без додадени вештачки бои или вкусови. Пурина Зафатен Ролхајд Долготрајни Џвакања За Кучиња, 4 мл торбичка Со вреќа вистинско говедско крие надворешноста создава примамлив вкус. Направено без вештачки бои или вкусови. Формулиран за мали и средни кучиња. Долготрајната надворешност го држи вашето куче зафатено, а џвакањето помага во чистење на забите. Предизвикувачката текстура го ангажира вашето куче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.