0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Текстуриран Шарки

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Текстуриран Шарки

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете класа во вашата облека со носење на оваа сребрена шарка обложена со родиум. Овој лесен удар долг 7 инчи има брилијантна полирана завршница и текстурирани детали за да создаде привлечен изглед. Без напор подобрете го вашиот личен стил со овој прекрасен удар со цевки обезбеден со затворач за фаќање кутии за совршено држење.Метална Тежина : 7,60 Грама Накит Тип : Финебангл Стил : Шарки Банглејвит Финиш : Висок лак, Текстурародот : женски затворач : Кутија Фаќаметал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 7-инчен х 6,5 мм шупливи вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Полиран, Шарки, Сребро, Текстура Шупливи, Прилагодливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.