0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мовадо Црвена Етикета Менс Гледајте 0606283

Мовадо Црвена Етикета Менс Гледајте 0606283

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Црното Музејско Бирање подобрено со сребрен тон рацете во форма на дофин. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Автоматско движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 42 мм х 11 мм. Бенд 20 мм х 8 инчи. Movado 0606283 Црвениот Етикета Часовник. Часовници. Црвена Етикета. Унисекс, Возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.