0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Армијата Роџерс Кикирики

Армијата Роџерс Кикирики

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Американската Армија Изгорени Орев Џигирани Коска Серија. 6220 сс шема. 2.88" затворено. Огледало заврши нерѓосувачки клип и пенкало ножеви. Изгорени орев жигосан коска рачка. Никел сребрена потпора(и). Инлеј штит. Сечилото офорт. Кутија. Американската Армија Роџерс Кикирики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.