0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дорман Хв Тапан Сопирачка Хардвер Комплет За Специфични Американски Мотори Џип Модели Одговара изберете: 1986 - ЏИП КОМАНЧЕ, 1978-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОНКОРД

Дорман Хв Тапан Сопирачка Хардвер Комплет За Специфични Американски Мотори Џип Модели Одговара изберете: 1986 - ЏИП КОМАНЧЕ,

DEN 483.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој хардверски комплет за сопирачки за тапани е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на сопирачката на барабанот на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој хардверски комплет за сопирачки на барабанот е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на сопирачката на барабанот на одредени возила. Идеално решение - овој комплет е сигурна замена за оригиналните компоненти кои не успеале поради замор. Издржлива конструкција - овој комплет е направен од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1986-1992 ЏИП КОМАНЧЕ 1978-1979 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОНКОРД 1977 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ХОРНЕТ 1971-1977 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ МАТАДОР 1966.1968-1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМБАСАДОР 1978 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ МАТАДОР 8 Цил 5,9 Л 1977-1978 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ГРЕМЛИН 1978-1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ амх 1966.1970 американски мотори БУНТОВНИК 1967 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМБАСАДОР 8 ЦИЛ 4,8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.