0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тру Грит Фитнес 2лб Црна Неопренови Гира, Пар

Тру Грит Фитнес 2лб Црна Неопренови Гира, Пар

DEN 608.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тегови од хексадецимален Неопренови тру Грит се продаваат и се испраќаат во парови. Тежини кои се движат ОД 2 ФУНТИ ДО 15 ФУНТИ секој. Шестоаголните тегови натопени Со неопренови Од Тру Се дизајнирани совршено за да спречат тркалање на гира, цени за секој буџет, висок квалитет, создадени за перформанси имајќи ја предвид долговечноста. Направено од челично јадро и обложено за да се минимизира бучавата и да се ублажи типичното абење до опремата и вашиот под, рачка со текстура на курсот која е ergономски дизајнирана за секој стил на држење или рака. Спецификации-Опсег На Тежина-2lb преку 15lb Тешки Глави Обложени Со Неопренови-создадени за да се минимизира бучавата и оштетувањето од абење на опремата и подот. Толеранција : + / - 3% Лесен зафат, обложени рачки Конструирани од челично јадро Изработено Од Фитнес Сет Тру Грит Тру Од 2 Неопренови Шестоаголни Гира 2 Фунти. Рачни Тежини, Анти-Лизгање, Анти-Ролна : Изработени од челично јадро. Анти-Лизгање и Анти-Ролна. Обложени за минимизирање на бучавата и ублажување на типичното абење. Натопени за да спречите кинење на опремата и вашиот под. Текстура на курсот рачка која е designedономски дизајнирана за секој стил на зафат или рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.