0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Dorman CB91123PR Предната Лева Долна Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието За Специфични Chevrolet Gmc Hummer Модели Одговара изберете: 1999-CHEVROLET SILVERADO, 2001-GMC СИЕРА

Dorman CB91123PR Предната Лева Долна Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието За Специфични Chevrolet Gmc Hummer

DEN 5600.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Целосна поправка-секое склопување вклучува претходно инсталиран топчест спој и чаури, заштедувајќи време и труд. Квалитетно инженерство-беше подложено на водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Издржливо дизајнирани-дополнителни премази нудат долготрајна отпорност на ' рѓа и корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Лавина 2500 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 1500 ХД Класик : 2007 Шевролет Силверадо 1500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2005, 2006 Chevrolet Silverado 2500 HD Класичен : 2007chevrolet Silverado 2500 HD : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Шевролет Силверадо 2500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Шевролет Силверадо 3500 Класик : 2007чевролет Силверадо 3500 ХД : 2007, 2008, 2009, 2010 Шевролет Силверадо 3500 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Шевролет Приградски 2500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013гмц Сиера 1500 ХД Класик : 2007 Гмц Сиера 1500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2005, 2006 Гмц Сиера 2500 ХД Класик : 2007 Гмц Сиера 2500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010ГМЦ Сиера 2500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 Гмц Сиера 3500 Класик : 2007 Гмц Сиера 3500 ХД : 2007, 2008, 2009, 2010 Гмц Сиера 3500 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.