0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајнарт Масивен Портокалов Фрактален Цвет Голем Цветен Платно Уметност Печатење

Дизајнарт Масивен Портокалов Фрактален Цвет Голем Цветен Платно Уметност Печатење

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа прекрасна Цветна Уметност На Платно е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку подрамка од дрво од 1 инчи за отпечатоци од мали димензии или под рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци од големи димензии (40x30 60x28 ..) обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.