0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо Нација Девојки Крос-Назад Печатени Танкини Костим За Капење, 2-Парче, Големини 4 - & Плус

Чудо Нација Девојки Крос-Назад Печатени Танкини Костим За Капење, 2-Парче, Големини 4 - & Плус

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Таа?ќе сакам да се направи поздравниот во овој супер симпатична крос-назад танкини костим за капење Од Чудо Нација! СО UPF 50+ заштита и целосна покриеност бикини дното, таа?ќе уживам во нејзиниот сончев ден во удобност без грижи за штетни зраци. Вклучува дводелни бикини. Врвот на танкини : Квадратен врат; вкрстени ремени; без ознаки; наредени. Задници : Целосна покриеност; сечење бикини; без ознаки; наредени. Добро за вас и за планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика. 84% Рециклиран Полиестер/16% Спандекс; Поставата : 100% Рециклиран Полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.