0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Брада XL Тан Твид Двор Тркалезна Маса Столици Покритие, Англиски Градина

Брада XL Тан Твид Двор Тркалезна Маса Столици Покритие, Англиски Градина

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Брада Индустрии англиски Градина Отворен Двор Маса И Столици Комбо Покритие го штити целиот отворен трпезарија во собата со еден издржлив капак. Водоотпорната ткаенина ги спречува водата, лисјата и остатоците да го оштетат вашиот мебел. Лесно е да се лизнете и вашиот избор на достапни големини обезбедува совршено вклопување. Поминаа деновите на користење на повеќе капаци, редење столици и ткаенини за болки во очите. Оваа тркалезна маса за двор и столови комбинирана покривка мери Пад од 112" Дијаметар х 30". Овој водоотпорен капак за маса и стол е направен од тежок 600 полиестер за негирање. Оваа тешка тркалезна маса за внатрешен двор и капак за стол обезбедува долготрајна заштита од сите временски услови на вашиот сет за јадење во двор. Овој капак за мебел за надворешен двор е 100% водоотпорен и ОТПОРЕН НА УВ. Карактеристики ултразвучно заварени рабови. Капакот е целосно дише за да се спречи таложење на кондензација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.