0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зборуваше Тензија Метар Клуч Велосипед Велосипед Тркало Портпаролот Стабилна Алатка За Поправка

Зборуваше Тензија Метар Клуч Велосипед Велосипед Тркало Портпаролот Стабилна Алатка За Поправка

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Опис : * Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*за мерење на напнатоста на краците, тој е погоден за напнатост на говорниците на тркалезните краци, рамни краци и разни комплети тркала.* Тело од алуминиумска легура со висока јачина, висока јачина, не е лесно да се скрши .*Завртки од нерѓосувачки челик, висока јачина, не е лесна за ' рѓа.*Чекор 1 : Цврсто Држете го Мерачот на Затегнатост и ставете го Мерачот на Затегнување на кракот што треба да се измери.* Чекор 2 : Олабавете Го Мерачот На Напнатост, прочитајте ја вредноста откако покажувачот на индикаторот е мирен и споредете го со табелата за споредба на напнатоста на говорот.Спецификација : Име На Производ : Мерач На Напнатост На Говор : алуминиумска легура : 167*115ммвежина : 146гр/pc Color : црно/црвено/боење : Погледнете Го Пакетот За Графикон На Мерачот На Затегнување На Говорот Вклучува : список 1 : 1x Spoke Мерач На Напнатост2 : 1xspoke Мерач на Затегнување, 1x клучна белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.