0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајнарт Светло Сина Бранова шема ' Модерна Перница За Фрлање Во Средината На Векот-12х20

Дизајнарт Светло Сина Бранова шема ' Модерна Перница За Фрлање Во Средината На Векот-12х20

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

"Додадете боја и удобност на секој простор во вашата канцеларија или дом со Овие украсни Modernетски Модерни перници за фрлање од Средината на Векот. Смрека вашиот дневна, троседот или кревет со овие пукање светло обоени Уметност Средината На Векот Модерни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе атмосфера и ставете ги на софата, каучот, столовите, креветот. и препуштете се на бујна, цврсто релаксација.Нашата Апстрактна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со Висока Густина на Бои, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатени на полиестери со мала тежина од 100% . - Перница исполнета со 100% полиестерско полнење. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање со патент што ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. - Без мирис. - 100% Хипоалергично. - Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. - Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина. - Достапно Во Неколку големини. - Атрибут : Модерен Во Средината На Векот. - Предмет : Апстракт " Совршен акцент на секое парче мебел. Печатени на 100% мала тежина полиестер. Затворање со патент за да можете да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.