0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Csndyce Жените Еден Костими За Капење V Вратот Контрола На Стомакот Ruched Крст-Назад Костим За Капење Женски

Csndyce Жените Еден Костими За Капење V Вратот Контрола На Стомакот Ruched Крст-Назад Костим За Капење Женски

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Csndyce Едноделни Костими за Капење за жени, функција со крива љубовен фронт, вкрстени ремени, кои сигурно ќе ги ласкаат вашите облини. Светло контурирано полнење за поддршка и обликување. Бикини костим за капење со еластична и удобна ткаенина, правејќи да изгледате шармантно на плажа, базен. Тоа е навистина мека костими за капење со плус големина погодна за целиот раст и многу удобна за носење и пливање. Удобен Материјал Костим за капење : 80% Најлон + 20% Спандекс.дише, еластично, издржливо и меко за носење. Монокини за жени : длабок v врат,меки поместени градници,тенок фит, совршено ласкаво ги прегрнува вашите облини. Секси костимот за капење ве одржува уникатни и фантастични за време на одморот и ви дава удобно чувство. Плисирана шема : плисираниот дизајн помага да се дефинира половината, исто така да се обликува вашето тело и да изгледате повеќе слабеење. Елегантен фустан за пливање : прилагодливите ремени преку рамото ви нудат максимална поддршка кога уживате во времето на плажа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.