0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нерѓосувачки Челик Накит Роза Злато Тон Надуена Ѕвезда Ѓердан, Синџир

Нерѓосувачки Челик Накит Роза Злато Тон Надуена Ѕвезда Ѓердан, Синџир

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вкусен и едноставен, совршен секојдневен ѓердан. Одличен подарок за себе или за некој посебен. Овој ѓердан е совршен за сите возрасти и добро функционира со секоја облека. Задолжително клучно парче за сечија колекција накит. Американски Челик Нерѓосувачки Челик Роза Злато Тон Надуени Ѕвезда Ѓердан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.